Тільки Росія блокує введення миротворців на Донбас, - Волкер

заявив, що велика кількість країн підтримує ідею про введення миротворчої місії на Донбас, тільки Росія все блокує

Про це в інтерв'ю Настоящему времени заявив спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер, передає Depo.ua

"Ми це запропонували. Україна підтримує, "нормандська четвірка" підтримує - Франція, Німеччина. ЄС, НАТО, Канада, Велика Британія всі це підтримують і пропонують ввести миротворчу місію за підтримки ООН. Тільки Росія все блокує. Росія ж каже, що може погодитися лише на охорону спостерігачів. Вони також говорять, що потрібно домовлятися з так званими народними республіками, які там лише завдяки Росії. Тому потрібно вести переговори з росіянами, тому що ми бачимо ситуацію такою", - зазначив Волкер.

За його словами, Київ і Захід відкидають будь-яке узгодження подробиць можливої ​​місії ООН з бойовиками, які не є стороною мінських домовленостей. Обговорення можливості і умов розміщення сил ООН на окупованій території Донбасу все ще триває.

Волкер також додав, що миротворча місія на Донбасі - це "найправильніший шлях до миру і допомоги місцевому населенню".

Він зазначив, що продовжує контактувати з питання розміщення миротворців на Донбасі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

"В останні кілька тижнів ми з ним листувалися з питання розміщення миротворців на Донбасі. На мою думку, це дуже життєздатна ідея і найбільш практичний спосіб полегшити реалізацію Мінських угод", - сказав Волкер.

Нагадаємо, Волкер ткож заявив, що листується з помічником президента Росії Владиславом Сурковим щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас