ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Терористи вантажівками вивозять до Росії награбоване з окупованого Донбасу, - ОБСЄ

Місія зазначає, що українсько-російський кордон перетинають в обох напрямках товарні самоскиди
Depo.
7 липня 2015 22:19
ФОТО: depo.ua

Спостережна місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску "Гукове"  та "Донецьк" у Ростовській області, заявляє, що продовжує фіксувати факти вивезення вугілля з Донбасу до Росії.

Про це йдеться у тижневому звіті місії за період з 1 по 7 липня, передає Донбас.depo.ua.

"Впродовж звітного тижня, Спостережна місія продовжує помічати - велику кількість вантажівок, які перетинають кордон в обох напрямках та перевезення самоскидами вугілля з Луганської області в Російську Федерацію через прикордонний пункт пропуску "Гуково", - йдеться у звіті.

Окрім великої кількості вантажівок, зареєстрованих у Луганській області, спостерігачі ОБСЄ також відзначають вантажівки зареєстровані в РФ та Білорусі, які також перетинають кордон.

Разом з тим, сказано, що за останній тиждень кількість вантажівок з Білорусі зменшилась з 48 до 38 у порівнянні з попереднім тижнем.

Також, місія фіксує бензовози, які перетинають кордон в обох напрямках, кількість яких за останній тиждень зменшилась з 37 до 26 у порівнянні з попереднім тижнем. Ці вантажівки в основному мали на цистернах написи російською мовою "Пропан" та "Вогненебезпечно".

Починаючи з жовтня 2014 року, в ОБСЄ вже неодноразово заявляли, що Росія з України вивозить вугілля.

Нагадаємо, ОБСЄ впродовж вчорашнього дня зафіксувала 60 вибухів в районі Донецького аеропорту.