Своїм життям врятував молодого бійця: У штабі ООС підтвердили загибель розвідника на Донбасі

Українські військові офіційно підтвердили загибель молодшого сержанта Дмитра Українського на Донбасі і розповіли обставини, за яких це сталося

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"З великим сумом повідомляємо, що вчора стала відома доля військовослужбовця Об'єднаних сил, з яким був втрачений зв'язок під час виконання бойового завдання 8 серпня 2018 року. На превеликий жаль він загинув, а тіло героя потрапило до рук окупантів, які безжалісно та безсоромно використали його для пропагування ідей руського миру та війни", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що загиблий - Дмитро Михайлович Український, народився та виріс на Донбасі. З початком окупації зі зброєю в руках став на захист своєї батьківщини.

За даними штабу ООС, 8 серпня у складі розвідувальної групи він виконував розвідувальне завдання у "сірій зоні". Будучи командиром групи прикриття зрозумів, що потрапив у засідку, прийняв бій.

"Основна група, отримавши доповідь від Українського про засідку, почала відхід. Дмитро разом з побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з силами противника, що переважали. З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворогів й наказав відходити 19-річному розвіднику", - йдеться у повідомленні.

Молодшого сержанта Українського за мужність та героїзм в ході виконання бойового завдання представлено до державної нагороди посмертно.

Нагадаємо, сайти "ДНР" повідомляли, що бойовики забрали тіло українського бійця на підконтрольну їм територію Донеччини. При собі у нього була штатна зброя і документи на ім'я рядового ЗСУ Дмитра Українського.

Терористи розіграли цілу виставу і заявили, ніби Український намагався перейти на їхній бік, однак його застрелили побратими.

Згодом у батальйоні "Луганськ-1" підтвердили загибель побратима, військового 24-ї механізованої бригади ЗСУ Українського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ООС