ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Свій до свого: Борець-невдаха з Америки приїде до бойовиків "ДНР" (ФОТО)

Колишній громадянин США, а нині росіянин, боєць змішаного стилю Джефф Монсон в кінці червня планує приїхати на території окупованого Донбасу
Depo.
7 червня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний "ДНР".

"25 червня чемпіон світу Джефф Монсон відвідає республіку, щоб провести семінар і майстер-класи для наших борців", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Монсон буде почесним гостем на "міжнародному турнірі" по грепплінг, який відбудеться в окупованому Донецьку 26 червня та може навіть сам вийти на ринг.

Свій до свого: Борець-невдаха з Америки приїде до бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 1

Довідка. Грепплінг - вид спортивного єдиноборства, який поєднує техніки різних борцівських дисциплін з мінімальними обмеженнями у використанні больових і задушливих прийомів.

Джефф Монсон - 44-річний боєць змішаних єдиноборств з США. 22 грудня 2015 року одержав російське громадянство, що одразу негативно позначилося на його вдачі -свій перший бій під російським прапором він програв на першій же хвилині.

Свій до свого: Борець-невдаха з Америки приїде до бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 2

Монсон відомий своєю хворобливою прихильністю до Росії та СРСР. На його вибиті татуювання з символами Росії, серед яких слова "свобода" і "солідарність", зображення "серпа і молота", червоно-чорна зірка на грудях, а також зображення монумента "Батьківщина-мати" на лівій нозі.

Свій до свого: Борець-невдаха з Америки приїде до бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 3

Спортсмен не раз виходив на ринг під гімн Радянського Союзу.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас