Суд залишив під арештом прокурора Краматорська з правом сплатити заставу

Він може вийти на свободу, якщо сплатить 3,45 млн гривень

Апеляційний суд Запорізької області 21 квітня 2015 року за результатами розгляду апеляційної скарги залишив без змін рішення суду першої інстанції про обрання прокурору міста Краматорська Донецької області запобіжного заходу - тримання під вартою

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, зазначаючи, що суд одночасно залишив визначення застави у розмірі 3,45 мільйонів гривень.

Нагадаємо: 6 квітня, співробітники Головної військової прокуратури спільно з підрозділами Служби безпеки України при Штабі АТО припинили діяльність злочинної групи з числа працівників прокуратури та міліції, які організували стійку схему незаконного збагачення за рахунок "кришування" бізнесу, тіньових схем тощо.

Тоді військовими прокурорами затримано прокурора Краматорська та його співучасників - заступника прокурора міста та керівника одного з підрозділів Краматорського РВ ГУ МВС України в Донецькій області за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особо, яка займає відповідальне становище, повторно та за попередньою змовою групою осіб).

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Краматорський міський суд 9 квітня обрав запобіжний захід прокурору Краматорська Андрію Сухініну, який підозрюється у хабарництві. згідно з рішенням суду, Cухінін має внести заставу у розмірі 3,045 мільйонів гривень, або знаходитися під вартою до завершення слідства - щонайменше 60 днів.

Нагадаємо, Сухініна затримано 6 квітня під час представлення нового прокурора області.

Крім того затримано заступника прокурору та керівника міського відділу по боротьбі з організованою злочинністю. Під час обшуку у них було вилучено близько 110 тисяч доларів на понад 2 мільйона гривен готівкою.