ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд заарештував 2,5 тис. тонн вугілля фірми з Торезу за фінансування "ДНР"

За клопотанням слідчого суд арештував вугілля ТОВ "Антарес-ЮА" за підозрою у фінансуванні терористичної організації "ДНР"
Depo.
11 червня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua

Про це, як пишуть "Наші гроші", свідчить ухвала Приморського районного суду Маріуполя, повідомляє Донбас.depo.ua.

За інформацією з кримінального провадження, ТОВ "Антарес-ЮА", діючи за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ "Фарконт" у грудні 2014 року-січні 2015 року перевезли з непідконтрольної українській владі території та незаконно реалізували 2520 тонн незаконно добутого вугілля, після чого отримані гроші через мережу афілійованих та підконтрольних підприємств спрямували на фінансування "ДНР".

Суд на початку квітня цього року задовольнив клопотання прокурора про арешт вугілля "антрацит" марки АРШ на суму 3,22 млн грн. на станції Красноармійськ ДП "Донецька залізниця".

Прокурор подав ще одне клопотання про заборону розпоряджатися вугіллям посадовим особам ТОВ "Антарес-ЮА" і ТОВ "Фарконт".

Суд наклав заборону тільки щодо фірми "Антарес-ЮА". Клопотання щодо ТОВ "Фарконт" повернуто слідчому для усунення недоліків. Зокрема, у клопотанні відсутні документи, що підтверджують право власності фірми "Фарконт" на майно, що підлягає арешту.

Разом з тим встановлено, що станція Красноармійськ не має умов для зберігання вугілля та забезпечення його охорони. Відтак арештоване вугілля мають спрямувати на зберігання на склад Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго" (Обухівський район, Київська область).

Згідно з кримінальним провадженням, підозру повідомлено директорам компаній: Давидічу Валерію Петровичу ("Антарес-ЮА") і Ахметову Марату Ринатовичу ("Фарконт").

"Антарес-ЮА" зареєстрований в м.Торез Донецької області. Засновником є Юрій Недвига.

"Фарконт" зареєстрований в м.Вугледар Донецької області. Засновниками є В’ячеслав Фарига, Арсен Адамян і ТОВ "Крік".

В’ячеслав Фарига має спільне ТОВ "Алекс" з Тетяною Колоцей, свого часу прописаною в одній квартирі з Андрієм Колоцеєм, директором ТОВ "Альткомкиївбуд" з донецької корпорації "Альтком", яка отримувала значні підряди на будівництво об’єктів для Євро-2012. Протягом 2008-2012 рр. "Альтком" отримав замовлень на 14,44 млрд грн.

Донецьке ТОВ "Крік" оформлене на Ірину Подольську. Директором є Михайло Чудновський.

Більше новин про події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.