Суд оштрафував підрядника, який залишив школу на Донеччині без даху і кинув ремонт

Господарський суд Києва стягнув на користь Департаменту капбудівництва Донецької ОДА з суб'єкта господарювання попередню оплату та штрафні санкціїна загальну суму 6,2 млн грн за невиконання ремонту Новогродівської школи № 7

Про це повідомляє прокуратура Донеччини, передає Depo.Донбас.

Так, на виконання вищевказаного договору департамент на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю перерахував авансовий платіж у розмірі 5,8 млн гривень, який підприємство мало використати за призначенням протягом 3 місяців, а невикористані кошти повернути замовнику.

Однак підприємство ці вимоги порушило, що призвело до неефективного та нецільового використання бюджетних коштів.

Реагуючи на вказані порушення, заступник прокурора Донецької області з метою захисту інтересів держави звернувся до суду з вимогою про стягнення з підрядника суми невикористаного авансу та штрафних санкцій.

Нагадаємо, у школі №7 в Новогродівці реконструкцію розпочали ще в червні 2017 року, підрядник провів роботи з демонтажу, зокрема зняв покрівлю і на цьому ремонт зупинився до кінця осені 2017 року. Будівля основного корпусу залишилася зимувати без даху, класи, спортивний зал й інші приміщення заливаються водою.

Гроші на капітальний ремонт школи №7 було виділено ще у квітні 2016 року розпорядженням голови ОДА Павлом Жебрівським у сумі 27 млн 211 тисяч грн. У грудні було проведено тендер на платформі "Прозоро", який виграв підрядник ТОВ "Укррембуд-К", запропонувавши найнижчу ціну – 23,5 млн грн.

Наприкінці грудня департамент капбудівництва уклав договір з підрядником. ТОВ "Укррембуд-К" приступив до робіт вже у червні 2017 року, отримавши від області аванс у сумі 5,8 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас