ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стрєлков напророкував Путіну долю "Мілошевича-Саддама-Каддафі-Януковича": Кремль у капкані

На "тітушках" ніхто далі Гааги не виїхав
Depo.
11 травня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua

Російський диверсант Ігор Стрєлков (Гіркін) вважає, що Кремль загнав себе у капкан подіями на Донбасі, а у підсумку російського президента Володимира Путіна чекає перспектива повторення долі "Мілошевича-Саддама-Каддафі-Януковича"

Про це йдеться у його коментарі на сторінці у соцмережі, передає Донбас.depo.ua.

На думку Стрєлкова, у цей капкан Кремль загнав помічник Путіна Владислав Сурков, якого і сам диверсант і українські спецслужби називали ідеологом окупації українських земель і розв'язання гібридної війни.

Капкан, за словами Стрєлкова полягає у «шалено-ідіотськиим зобов'язаннями перед РБ ООН і ОБСЄ - з одного боку, і медійно-розкрученим в Росії зобов'язанням перед ЛДНР і бойовиками (і населенням, що їх підтримує, у тому числі - населенням Росії) - з іншого».

«Чимось доведеться пожертвувати. Жертвувати першим - означає жертву значної частини оточення "самого" (Путіна) з числа лібералів (ідейно близьких довгі-предовгі роки) і справжню "холодну війну" з милим-премилим Заходом. Якщо жертвувати другим - це означатиме політичне самогубство "самого" (Путіна) і всього його оточення з наступним розпадом країни. Тому що в цьому випадку ніякий рейтинг не зможе врятувати навіть "чарівник" і (оскільки санкції, економічна криза і соціальна напруга нікуди не подінуться - Захід видобуток, що потрапив у його пащу, вже не випустить до повного перетравлення) варіант "Мілошевич-Саддам-Каддафі-Янукович" стане для них найближчою перспективою. І тоді вже ніхто не зможе змусити самих упертих патріотів країни (типу мене) підтримувати президента далі. А на одних найманих чиновниках і "тітушках", як показала практика, ще ніхто далі Гааги (у кращому випадку - Барвихи) не виїхав ... " - написав Стрєлков.

Мітки: #