ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Керівництво" застосувало пресинг: Страйк залізничників у "ДНР" не вдався

В окупованій Ясинуватій на Донеччині, де з кінця травня страйкують залізничники, протест помалу втрачає сенс, адже "керівництво" почало тиснути на працівників і примушувати їх відновлювати роботу
Depo.
6 червня 2016 14:56
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на повідомленні  у соцмережі.

"Зупинка промисловості призводить до того, що керівництво включає пресинг. Так, почастішали випадки, кола в нічний час шляхом умовлянь і примусів змушують як локомотивні бригади, так і чергових по станції переміщати вагони. Таким чином скоро всі будемо працювати під палицею ", - повідомляють працівники у групі "Донецька залізниця".

Страйк залізничників у "ДНР": "Керівництво" затстосувало пресинг - фото 1

У коментарях працівники залізниці пишуть, що зарплат, які вони вимагали, так і не отримали.

"Так все, страйк не вдався. Вчора вночі по Дебальцевому потяги моталися", - дописують у пабліку.

"ДНР продавлює поступово страйк. Ніякої заборгованості Захарченко не поверне і вже скоро знову робочі будуть безкоштовно пахати", - коментують користувачі.

Нагадаємо, що 30 травня в непідконтрольних районах залізничники перекрили рух поїздів та вимагали гроші в України.

Мітинг був організований лідерами "ДНР", які звезли до Ясинуватої працівників залізничних станцій з Іловайська, Горлівки і Дебальцевого.

В руках учасники протесту тримали плакати "Ми не хочемо в Україну", "Україно, поверни зарплату", "Україна – заплати", "Ми не випустимо жодного вагона в Україну".

Промовці, які виступали перед масовкою, пообіцяли, що з 30 травня більше не випускатимуть потяги з підконтрольною бойовикам території на територію, підконтрольну Києву, якщо "Укрзалізниця" не дасть їм грошей.

Читайте також: Як залізничників "ДНР" послали на... Україну

Більше про життя