ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Страйк шахтарів "Селидіввугілля": Профсоюзи і міністерство Насалика мають різні цифри боргів

На українському Донбасі продовжують страйкувати 5 тис. шахтарів трьох шахт ДП "Селидіввугілля"

Depo.
21 лютого 2018 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає Depo.Донбас з посиланням на "Громадське радіо".

За його даними на 14 лютого, коли розпочався страйк шахтарів, заборгованість складала 539 млн грн.

Волинець зазначив, що у зв'язку з тим, що обстановка зі страйком розжарювалася, були виділені на погашення боргу кошти з бюджету - 365 млн грн, а також кошти, що знайшли від реалізації вугілля.

"На сьогодні 498 млн складає заборгованість, але через 10 днів закінчиться лютий і заборгованість виросте ще на 510 млн грн. і таким чином вона буде майже мільйард", - сказав Волинець

Заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Анатолій Корзун, який також брав участь в радіоефірі, повідомив зовсім інші цифри.

За його даними 803 млн грн - це заборгованість перед всіма робітниками вугільної галузі, а перед "Селидіввугілля" - 104,6 млн грн.

Волинець тут же його поправив, мовляв, заборгованість складає 123 млн грн. "Згідно зі справкою міністерства на 14 лютого 123 млн грн, зараз вона в межах 98 млн грн", - сказав він.

"Ну, давайте не будемо. Тобто кожні 365 млн за попередні періоди по міністерству 369,8, а разом з січнем поточного року було 503. Те, що стосується попередніх періодів, 365 млн має бути закрита повністю. "Селидіввугілля" мало не 500 з лишнім мільйонів, 93 млн", - сказав Крорзун

"Вибачте, але ви мене не почули, на "Селидіввугілля" на 14 лютого була заборгованість 123 млн грн", - сказав Волинець Корзуну.

Нагадаємо, 14 лютого розпочався страйк гірників шахт ДП "Селидіввугілля".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook