Стало відомо, скільки мільярдів витратила Росія на соціалку "ДНР"

Російський бойовик і пособник терористів Олександр Жучковський заявив, що Росія протягом року витратила на "ДНР" близько 150 млрд рублів

Про це Жучковский написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Донбас.

"150 мільярдів рублів. Така сума, як я дізнався днями, витрачена РФ на утримання "ДНР" приблизно за рік. Мова йде тільки про "ДНР" і тільки про "соціалку" - гуманітарна допомога, відновлення будинків і підприємств, пенсії і зарплати та інше" - повідомляє Жучковський.

Він також додав, що на  "військову допомогу - власне озброєння, боєприпаси, ПММ, зарплати кадровим військовим і ополченцям" взагалі пішли "астрономічні суми".

На його думку, таке "капіталовкладення" свідчить про довгострокові плани РФ на окуповані території України. І шкодує, що Росія так багато витрачає, коли проблему можна було б вирішити швидко і ще минулої весни. 

"Замість швидкого, рішучого й ефективного способу вирішити проблему навесні минулого року, був обраний шлях повільний, болісний, ресурсозатратне і, в кінцевому рахунку, тупиковий. Судячи з усього, воювати доведеться все одно, і масштабних руйнувань і нових смертей не уникнуть" - пише він.

Нагадаємо, що раніше ватажок терористичного батальйону "Схід" угруповання "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що Росія на 70% матеріально підтримує  терористичну організацію "ДНР" , у тому числі визначає, хто які посади в організації займе.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР