ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо про катастрофічний стан з підтопленням шахт у "ДНР"

Внаслідок закриття шахт та зупинки видобування вугілля активізувався процес підйому шахтних вод та затоплення нижніх шахтних горизонтів

Depo.
14 березня 2018 14:40
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Зазначається, що особливо критична ситуація склалася в окупованій Горлівці, де водовідведення у шахтах не здійснюється давно, оскільки насосне обладнання та кабелі живлення викрадені.

"У зв'язку з цим вода, яка заповнює нижні горизонти, виштовхує на поверхню метан та інші отруйні гази. А забруднена вода з великою концентрацію солей робить непридатними для пиття більшість джерел та є додатковим фактором забруднення річок і водоймищ", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що збільшилась кількість затоплень підвалів багатоповерхових будинків та приватного сектору. У підвальних приміщеннях фіксується наявність отруйних газів.

"Загалом, стан екологічної ситуації на тимчасово окупованих територіях сходу України оцінюється як загрозливий, що збільшує кількість захворювань серед мирних місцевих мешканців. Разом з тим, більшість таких випадків за вказівкою окупантів приховується медичними закладами", - повідомляють у відомстві.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook