Стало відомо, чому Авдіївка та ще 7 селищ залишаються без газу

Газопровід Очеретине-Авдіївка не пройшов випробування через падіння тиску. Станом на 23 лютого Авдіївка з населенням понад 22 тисяч осіб і 7 селищ і раніше залишаються без газу

Як повідомляє прес-служба "Донецькоблгаза", Департамент розвитку базових галузей промисловості ДонОВЦА і генпідрядник будівництва ТОВ "Теплоенергокомплект" провели продування, заповнення та випробування нового газопроводу, проби запуску газу не вдалися через наявного падіння тиску, відзначають в "Донецькоблгазі", передає Depo.Донбас.

"Газопостачання споживачів міста Авдіївка і семи сіл Ясинуватського району виключається, через загрозу для життя і здоров'я населення", - сказано в повідомленні.

В офіційній відповіді "Донецькоблгаза" профільному департаменту ДонОВЦА йдеться, що продування вважається виконаним у разі відсутності падіння газу протягом доби з моменту заповнення газопроводу робочим тиском.

Газопровід в районі Очеретине-Авдіївка був перебитий в результаті обстрілу на початку червня 2017 року. В середині серпня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський повідомив про початок робіт з будівництва нової гілки газогону в обхід підконтрольній бойовикам території.

У затягуванні запуску газу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Павло Жебрівський звинувачують ПАТ "Донецькоблгаз".

"Донецькоблгаз" повідомляв, що приєднався до відновлення газопостачання через 3 місяці після початку робіт, 17 листопада 2017 року, в зв'язку з затягуванням терміну будівництва газопроводу. Підприємство також звинуватило фірму "Теплоенергокомплект" в затримці поставки матеріалів і відсутність оплати праці працівників "Донецькоблгаза".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #Газ