ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку (ФОТОФАКТ)

За рік війни на Донбасі Авдіївка стало однією із найбільших "гарячих точок"
Depo.
13 травня 2015 21:55
ФОТО: depo.ua

За кілька км. від міста розташовані опорні пункти проросійських бойовиків, про це повідомляєі прес-центр АТО, передає Донбас.depo.ua.

У самій Авдіївці більш-менш спокійно, проте передній край постійно зазнає ударів із великокаліберних самохідних артилерійських установок, гаубиць та мінометів, - розповідає командир аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади з позивним "Ведмідь", який захищає Авдіївку.

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку - фото 1

Також комбат розповів, що останнім часом часто бувають бойові зіткнення з бойовиками. Проте десантники їх виявляють і вночі за допомогою сучасних тепловізорів та приладів нічного бачення.

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку - фото 2

"Сьогодні в нас гаряче, противник б'є із гаубиць, працює ворожий снайпер",- розповідає колишній захисник донецького аеропорту з позивним "Птах".
За його словами, це називається "снайперський терор", коли снайперу важко прицілитися з далекої відстані, він починає хаотично обстрілювати позиції, тримаючи військових у постійному психологічному напруженні.

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку - фото 3

Серед оборонців Авдіївки чимало загартованих у боях воїнів, зокрема і оборонців донецького аеропорту.
Десантники перевіряють автомобілі та документи в тамтешніх мешканців тощо.

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку - фото 4

Спецпідрозділ "Ведмедя" взяв Авдіївку під опіку - фото 5

"До перевірок місцеві ставляться з розумінням, у нас одне спільне бажання - щоб в Україні якнайшвидше запанував мир", - розповідає десантник Геннадій.