Снайпер, якого підозрюють у вбивстві майданівця Храпаченка, брав участь в АТО, - адвокат

Підозрюваний у вбивстві учасника Майдану Олександра Храпаченка снайпер був залучений до Антитерористичної операції

Про це заявив адвокат, який представляє батька загиблого Храпаченка Маркіян Галабала в ефірі "Громадського", передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що після закінчення подій Майдану підозрюваний, як і більшість бійців підрозділу "Омега", був долучений до Антитерористичної операції. Зазначимо, що він не знає, у який саме спосіб підозрюваний брав участь в операції.

"Він, як і більшість учасників цього підрозділу, були залучені до Антитерористичної операції. Він брав у ній участь. Не можу сказати, наскільки ефективно, наскільки ні. Потім він у кінці 2014 року відійшов від участі в АТО й перейшов на інструкторську роботу в лави Національної гвардії. Рік тому звільнився з військової служби і працював на одному із заводів, який виготовляє зброю в Україні", - сказав адвокат.

У такий спосіб Галабала підтвердив слова начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, який раніше повідомив, що на час Майдану підозрюваний був бійцем спецпідрозділу внутрішніх військ, потім працював у Нацгвардії, а на момент арешту та вручення підозри (30 жовтня 2018 року) звільнився з правоохоронних органів і на працював на приватному підприємстві.

Також адвокат повідомив, що снайпер стріляв з будівлі Кабміну.

15 листопада у Генпрокуратурі повідомили, що правоохоронці затримали снайпера, підозрюваного у вбивстві одного учасника Майдану 20 лютого 2014 року. За словами адвоката, снайпер підозрюється саме у вбивстві майданівця Олександра Храпаченка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #вбивство