ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Слов'янська ТЕС зупинена: немає коштів на закупівлю вугілля

Зарплату енергетикам теж не платять
Depo.
25 травня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua

На Слов'янській ТЕС станом на 25 травня 2015 виробництво електроенергії зупинено: немає коштів на закупівлю вугілля.

Як повідомляє прес-служба відомства, через дії низки неправомірних постанов НКРЕКУ (починаючи з лютого поточного року) у ПАТ "Донбасенерго" склалася критична фінансова ситуація.

"ПАТ "Донбасенерго" нарощує боргові зобов'язання перед державою та постачальниками, в той час як рішення судів про неправомірність постанов НКРЕКУ не виконуються. На даний момент, загальний борг ДП "Енергоринок перед "Донбасенерго" сягає 1,5 млрд грн", - йдеться у повідомленні

Зазначається, що 28 квітня в законну силу вступила постанова Донецького окружного адміністративного суду, яка вказує на протиправність постанови НКРЕКУ від 18 лютого 2015 №203 і тягне за собою необхідність перерахувати ПАТ «Донбасенерго» 302,8 млн. грн за відпущену в період з 18 лютого по 24 березня цього року електроенергію.

"Однак ці гроші на рахунки компанії так і не надійшли. Кошти повинні були піти на закупівлю вугілля для Слов'янської ТЕС та виплату заробітної плати енергетикам Слов'янської ТЕС (м Миколаївка), яка знаходиться на підконтрольній України території і всю вироблену електроенергію в повному обсязі відпускає в енергосистему країни", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, в Мінерговугілля планують поновити імпорт вугілля.