ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ситуація на блокпостах Майорська та Новотроїцького

Блокпости збирають величезні черги, щоб їх "прорідити", проїжджаючі активно "фільтрують" пільговиків
Depo.
1 грудня 2015 00:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють самі донеччани в соціальних мережах, передає Depo.Донбас.

Зокрема, на Курахівському напрямку водії та пасажири дуже ретельно стежать за тим, щоб в пільгову чергу не потрапили ті, хто не відноситься до пільгових категорій. Черга на виїзд з Донецька починається від Курахівського кільця. На нульовому блокпосту близько 50 автомобілів. При цьому черга застопорилася, і проїжджаючим так і не пояснили причини. Через це донеччани масово розвертаються і їдуть на Волноваський напрямок.

Там ще до відкриття блокпостів зібралися сотні автомобілів.

"Стоїмо на Оленівці, черга машин 200", - пишуть проїжджаючі.

"Ми проїхали Єленівку, черга величезна, пільговиків купа", - додав ще один коментатор.

Після відкриття блокпостів черги стали менше, рух був достатньо помітним. "На Оленівці нікого, на Перлині - невелика, зараз стоїмо на Новотроїцьком, черга рухається", - повідомляли донеччани після 9:00.

"О 11.00 На Маріуполь - на Перлині нікого. На Новотроїцькому машин 70-80. На Новотроїцькому у бік Донецка нікого !!! На Оленівці теж порожньо! Сьогодні всі працюють добре", - написав ще один коментатор. У 12:00 в чергах фактично не було машин як у напрямку на виїзд, так і в напрямку на в'їзд.

На Бахмутському напрямку зберігаються досить великі черги. "Проїхали Майорськ в 8-30 ранку. У пільговій черзі не було, якщо і під'їжджали машинки -1-2 їх відразу пропускали. на Зайцевому чергу до позначки 70", - написав один з користувачів.

Але при цьому в бік Донецька черги фактично не було. "Піша в Донецьк дуже маленька, авобусов достатньо. Машин в Дрнецьк теж дуже мало", - повідомили коментатори.

Черги в Кураховому на виїзд та в'їзд з Донецька.

Ситуація на блокпостах Майорська та Новотроїцького - фото 1

Ситуація на блокпостах Майорська та Новотроїцького - фото 2

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас