ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ситуація на блокпостах: черги на Артемівському напрямку

Ситуацію на блокпостах характеризують як динамічну та контрольовану: людей багато, але не так, як було напередодні вихідних
Depo.
14 грудня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, передає Depo.Донбас.

"Сьогодні вранці на КПВВ "Зайцеве" та "Георгіївка" на оформлення очікувало около 200 та 200 транспортних засобів, що прямують на виїзд до неконтрольованої территории. Черги на в'їзд були відсутні" -йдеться у повідомленні відомства.

Прикордонники зауважують, що менше скупчення автівок спостерігалося на виїзд на КПВВ "Новотроїцьке" та "Гнутове": 100 та 30 транспортних засобів. Такоже 50 и 80 транспортних засобів очікувало оформлення на в'їзд.

Згідно повідомлення групи Донбасс SOS, "за Волновахою у напрямку Донецька черги практично немає, рух непогане; в напрямку Маріуполя чергу близько 200 автомобілів, рух є; по Оленівці черга у бік Маріуполя, рух слабкий".

Втім не всюди так. Група повідомляє, що на Артемівському напрямку в бік Артемівська (Бахмута) гігантська черга закінчується в районі поста "ДНР", рух слабкий. У бік Донецька - біля стели Артемівськ, рух добрий.

"Пішохідна черга на ранок була більше 200 чоловік, автобуси ходили погано. Під Майорського постом знову ночували люди" - повідомляється у дописі.

Згідно повідомлення, на Курахівській напрямку тривають роботи з перенесення КПВВ, рух утруднено. Черги в обидва напрямки, рух слабкий.

КПП Гнутове відкрито, черги немає.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас