Ситуація на КПВВ Донбасу: Під Горлівкою "пекло", у Новотроїцькому та "Каргілі" майже без руху

На блокпостах Донецької області, підконтрольних бойовикам ОРДЛО, весь день були величезні черги

Як повідомляють очевидці в соціальних мережах, особливо складно було перетнути лінію розмежування на Мар'їнському і Бахмутському напрямках, передає Depo.Донбас.

Так, на Бахмутському напрямку було багато автомобілів і пішоходів, перевізники не змогли проїхати, оскільки пропускали всього по 10 авто на годину.

"Сьогодні половина місцевих перевізників не змогла проїхати, повернулися, далі продовжувати? Там сьогодні пекло було з пропусками у паспортний, по 10 машин на годину, 2 з загальної, 4 пільговики і 4 суперльготи", - скаржаться люди.

"Сьогодні просто п...ц, а не дорога. Машин нагнали стільки, що не те що автобуси не змогли проїхати, а й пішоходи лізли навіть не по дорозі, а по заметах! Куди дивиться влада і військові ...", - пишуть у соцмережах.

На Мар'їнському напрямку також великі черги, поблизу Оленівки люди скаржилися на величезну кількість "позачерговиків":

"Підсумок проїзду Карго по основній черзі. Став в чергу вчора о 14.00, залишився на нічліг. В'їхав в БП в 11.00 - сьогодні. Разом з перетином БП Каргіл - 21 година. Все для народу", - обурюються очевидці.

"Оленівка - Черга, як завжди - до 3-го туалету...",

"13:45 У Оленівці близько 100 машин",

На КПВВ в Новотроїцькому сьогодні дуже погано просувалися черзі, проїхати вдавалося тільки перевізникам.

У той же час на КПВВ "Станиця Луганська" очевидці повідомляють про досить швидкий перетин пункту пропуску:

"О 8.30 на автовокзалі Луганська, людей стояло до туалету, поїхала на таксі. О 8.50 на БП "ЛНР", черга до дороги, стояли 2 години. На Станиці під навісом нікого, черга за талончиками. В Україні комісія ОБСЄ, знімали відео, фото. Перейшла у Станицю в 11.40".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР