Штепа в суді сперечалася з "азовцями" про патріотизм (ВІДЕО)

Судове слухання за звинуваченням екс-мера Слов'янська Нелі Штепи продовжилося в Ленінському райсуді Харкова із заслуховування свідків захисту по онлайн-зв'язку

Depo.
26 вересня 2017 23:40
ФОТО: depo.ua

Слухання перенесено на 28 вересня, передає Depo.Донбас з посиланям "Новини Донбасу".

Суд опитав трьох медиків, які оглядали Штепу в квітні 2014 року, коли, за версією захисту, бойовики насильно утримували екс-мера в полоні.

Звинувачення вважає, що утримання Штепи не є виправданням для подальших закликів до "референдуму" про самостійність окремих районів Донеччини та введення російських військових.

"На мою думку, це не виправдовує її і не підтверджує позиції захисту, тому що дуже суперечливі свідчення", - каже прокурор Олена Кравченко.

Представники "Азова" заповнили зал суду ще до початку слухання, вигукуючи на адресу Штепи звинувачення в сепаратизмі і закликах до введення російських військ на Донбас.

На наступному засіданні очікується заслухати свідчення ще близько 50-ти свідків, в тому числі, народного депутата Сергія Тарути.

Як говорить підсудна Штепа, "те, що ми очікуємо почути, його слова виявляться впливовими для нашої справи".

Нагадаємо, раніше Штепа повідомляла, що її електронний браслет зламався. Також вонасказала, що прикрасити браслет стразами, як вона планувала раніше, не встигла, хоча камені вже є.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас