ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шокін призначив прокурором Краматорська вихідця з Дніпропетровська

Новий прокурор раніше працював у Дніпропетровській області
Depo.
24 квітня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua

Наказом Генерального прокурора України на посаду прокурора Краматорська призначений старший радник юстиції Сергій Біжко.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, пише Донбас.depo.ua.

Під час представлення колективу прокуратури Краматорська нового керівника прокурор Донецької області Андрій Любович зазначив, що перед органами прокуратури сьогодні стоїть багато завдань по зміцненню законності і правопорядку в регіоні.

За словами Любовича, новий глава прокуратури має великий досвід прокурорської діяльності, а, отже, зорієнтує роботу відомства на посилення заходів з протидії злочинності.

У свою чергу, Біжко запевнив обласне керівництво в тому, що прокуратурою Краматорська будуть вжиті всі необхідні заходи для забезпечення в місті верховенства права та спокою громадян.

Довідка:
Сергій Біжко народився в 1976 році у Дніпропетровську. Роботу в органах прокуратури розпочав у 1998 році. Працював на посадах: слідчого прокуратури Самарського району Дніпропетровської області; помічника прокурора м Дніпропетровська; заступника прокурора районних прокуратур м Дніпропетровська; начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури Дніпропетровської області; прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Краматорський міський суд 9 квітня обрав запобіжний захід прокурору Краматорська Андрію Сухініну, який підозрюється у хабарництві. згідно з рішенням суду, Cухінін має внести заставу у розмірі 3,045 мільйонів гривень, або знаходитися під вартою до завершення слідства - щонайменше 60 днів.

Нагадаємо, Сухініна затримано 6 квітня під час представлення нового прокурора області.

Крім того затримано заступника прокурору та керівника міського відділу по боротьбі з організованою злочинністю. Під час обшуку у них було вилучено близько 110 тисяч доларів на понад 2 мільйона гривен готівкою.