Школярі Луганщини малюють послання своїм одноліткам в "ЛНР"

Проект "Луганщина у нас одна" набирає обертів. Акція проти ворожнечі стартувала на початку квітня

Depo.
20 квітня 2017 23:33
ФОТО: depo.ua

Фото малюнків оприлюднені на сторінці проекту у Facebook. передає Depo.Донбас.

Дітям з садів і шкіл Луганщини запропонували намалювати, яким вони бачать світ на Луганщині. За словами організаторів, вони вже отримали відповідні малюнки, і діти по обидві сторони військового конфлікту бачать своє майбутнє однаково.

Зоряне небо, голуби в хмарах, літаки з повітряними кульками ... Саме так вони бачать свою Луганщину в майбутньому.

Ці малюнки вже відправили на непідконтрольну територію школярам, ​​щоб довести, Луганщина може і буде знову єдиної, розповідає директор департаменту масових комунікацій Луганської військово-цивільної адміністрації Олександр Костенко.

"Ми знаємо, що там дуже багато людей, які в свою чергу підтримали цей проект на тій території. Перші малюнки ми вже отримали. І вони майже не відрізняються від тих малюнків, які підготували діти з території, яка під контролем України", - каже Костенко.

Олександр Костенко розповідає, що вже зараз створюються платформи для спілкування між спортсменами, культурними діячами, вчителями, які живуть по обидва боки лінії розмежування. За словами директора департаменту масових комунікацій, в Луганську залишилося чимало людей, які проукраїнські налаштовані, і саме для них робляться такі акції.

"Другий етап передбачає конкретну допомогу тим людям. Ми хочемо донести до них інформацію, щоб вони за це не хвилювалися, не боялися повертатися в Україну", - каже Костенко.

Луганський блогер Олексій Фалін каже, що такі акції дійсно можуть врятувати саме молоде покоління.

Нагадаємо, що на непідконтрольною території Донбасу існує ціла мережа так званих військово-патріотичних таборів, де дітей навчають військовій справі

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас