Шість сотен людей у вольєрі: Житель Горлівки показав, як дістатися з "ДНР" у Бахмут (ВІДЕО)

Житель окупованої Горлівки на Донеччині Михайло Свєтлов показав, як з ДНР дістатися українського міста Бахмут

Він зафільмував свою поїздку, яка сталася 12 грудня, передає Depo.Донбас.

Свєтлов розповів, що того дня близько 10 години ранку він дістався блокпоста.

"Виходили ми (пасажири) з автобуса прямо в пішу чергу, яка не тільки не вміщалася в "вольєр", але і тягнулася до самих туалетів ... Думаю, не менше 600 людей! Оцінивши критично свої шанси (години три стояння в черзі при найбільш оптимістичному розкладі), я кинувся в автобус, водій якого "люб'язно погодився" (а точніше - зазивав!) довезти бажаючих до "нуля" за 250 рублів. Тут процедура зайняла приблизно сорок хвилин (поки запустили автобус - він був першим на черзі, поки перевірили паспорта)", - написав він.

За словам Свєтлова, третій тиждень поспіль жителі, що виїжджають на українську територію заповнюють талончики під час проходження паспортного контролю на блокпостах "ДНР".

"У них кожен пише свої дані (П.І.Б., дату народження, номер телефону, IMEI телефону) і вкладає в паспорт при перевірці. На збір цих даних йде багато часу. Загалом, на виїзд я "проскочив" досить вдало (за 250 ре і 40 хвилин), з огляду на величезну чергу пішоходів", - розповів він.

Свєтлов зазначив, що коли їхав у зворотньому напрямку, то "ніколи не бачив, щоб черга пішоходів на в'їзд в Горлівку була такою довгою".

"Знову з автобуса прямо в чергу. Дуже багато людей. Паспортний контроль я пройшов за 1 годину 20 хвилин, (могло бути і гірше!) На виході чекав неприємний сюрприз - знову черга, чимала, на міський автобус. Мені вдалося сісти тільки в четвертий автобус. "Добрі" таксісти-приватники пропонували свої послуги всім охочим - "по 100 рублів з людини", - зазначив він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook