ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Секретаря міськради Маріуполя представники громадськості звинуватили у сепаратизмі

Громадські діячі Маріуполя повідомили, що Андрій Федай скоро "поїде валити ліс"
Depo.
3 серпня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua
Секретаря міськради Маріуполя представники громадськості звинуватили у сепаратизмі
Секретаря міськради Маріуполя представники громадськості звинуватили у сепаратизмі

Денис Гаврилов, представник ГО "Оборона Маріуполя" звинуватив у сепаратизмі секретаря міської ради Андрія Федая. 

Про це повідомляє сайт Маріуполя, передає Depo.Донбас.

Гаврилов сказав, що на Федая заведено 3 кримінальні справи, по одному з яких максимальний термін - довічне ув'язнення. Також він був украй обурений тим, що Федай взяв участь у відкритті центру співпраці військової адміністрації і жителів міста.

"Людина не сьогодні-завтра ліс виїде валити, а ви його центр поставили відкривати", - сказав Денис Гаврилов міському голові.

Також він заявив про те, що "Оборона Маріуполя" додасть розголосу той факт, що в центрі співпраці військової адміністрації і жителів міста в Маріуполі "люблять сепаратистів". Гаврилов сказав про те, що цю інформацію він доніс до міністра оборони і керівництво міста матиме "неприємну розмову".

Голова "Маріупольської Дружини" Вікторія Придущенко погодилася з негативною оцінкою Дениса Гаврилова. Також вона висловила своє невдоволення кандидатурою депутата від Партії регіонів Олексія Білого на відкритті центру цивільно-військового співробітництва. "Ці люди асоціюються з тими, хто приніс війну", - сказала активістка.

Гаврилов запропонував на посаду в центрі цивільно-військового співробітництва призначити Захарченко і Бородая і обіцяв довести, що Федай "повинен сидіти у в'язниці".