Що робила перша леді України в Кремінній

Марина Порошенко приїхала з робочої поїздкою в місто Кремінна (Луганська область)

Depo.
6 липня 2017 23:43
ФОТО: depo.ua
Що робила перша леді України в Кремінній

Як повідомляє Depo.Донбас, про це йдеться на сайті президента України.

У ході візиту на Луганщину Марина Порошенко відвідала відкрите тренування з легкої атлетики, а також оглянула новозбудований плавальний басейн, зал важкої атлетики, футбольне поле та поспілкувалася з тренерами і спортсменами.

Вручаючи подарунковий сертифікат, пані Порошенко зауважила, що сьогодні ми робимо дуже корисну справу для іміджу нашої держави – підтримуємо наших спортсменів, які будуть прославляти Україну на міжнародній арені.

Директор Луганської дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Станіслав Рибальченко зауважив, що школа дуже чекала на підйомник, адже він суттєво полегшить пересування спортсменів-візочників під час участі у змаганнях та навчально-тренувальних зборах у місцях, де відсутня архітектурна доступність: "Більше того, одна із наших тренерів, Заслужений тренер України Римма Старостіна – візочниця. Її вихованці привезли 105 нагород різного ґатунку з Чемпіонатів Світу, Європи і шість нагород з Паралімпійських ігор. Тому цей підйомник для нас вкрай необхідний", - підкреслив директор.

Нагадаємо, що перша леді передала Луганській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю гусеничний підйомник для зручного пересування сходами спортсменам у інвалідних візках.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас