СБУ з прокуратурою роблять усе, щоб сепаратист Струк потрапив у Раду, – журналіст

Два місяці журналіст Денис казанський і адвокат Масі Найєм пишуть в СБУ і прокуратуру заяви і намагаються розібратися, чому ж сепаратист Володимир Струк п'ять років ходить на волі і досі не сів за те, що витворяв в 2014 році. Але справи проти Струка не рушають з місця

Казанський на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що вони зіткнулися з саботажем і відвертим приховуванням злочинця з боку правоохоронців, передає Depo.Донбас.

Він підкреслив, що в СБУ та прокуратурі роблять все, щоб максимально затягнути справу, не вручати Струку підозру.

"На даний момент по Струку є дві справи - одна була відкрита 5 років тому, інша зараз, за ​​нашою заявою. У першій справі з червня 2014 року немає ніяких зрушень і немає підозри. Ми додали доказів, але підозру так і не вручили. І по другій справі її також немає, хоча мова йде про злочин проти основ національної безпеки України. Ми подали скаргу на бездіяльність СБУ в прокуратуру, але там цю скаргу перенаправили заступнику прокурора Луганської області, з розрахунком на те, що і там будуть тягнути з відповіддю пару тижнів. Всі наші заяви і запити розглядаються максимально довго. Правоохоронна система робить все, щоб допомогти злочинцеві знову обратися в Раду і отримати недоторканність", - написав Казанський.

Він вважає, що "найдивовижніше, що роблять це СБУшники, яких через таких, як Струк, бойовики взагалі-то вбивали".

"Першим загиблим в АТО, нагадаю, був офіцер СБУ Геннадій Біліченко. На його могилі ще не встигли зів'яли квіти, коли Струк в Луганську закликав знищувати українських військових, проводити незаконний референдум, підбивав народ на заворушення. Невже в рядах СБУ немає ніякої професійної солідарності? І навіть інстинкту самозбереження немає?" - питає Казанський

Нагадаємо, СБУ досі не вручила підозру екс-нардепу від Партії регіонів Володимиру Струку, який у 2014 році співпрацював з "ЛНР. Одна з справ проти нього розслідується з 2014 року. 

При цьому сам екс-нардеп відкидає ці звинувачення і божиться, що любить Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас