Розвідка: В "Л-ДНР" більше готуються до можливих заворушень, ніж до самих виборів

На окупованому Донбасі бойовики під керівництвом ФСБ активно розробляють плати з придушення можливих заворушень, а також проводять активну роботу "на упередження"

Про це повідомляє з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

В "Л-ДНР" триває підготовка жорсткої відсічі ймовірним акціям протесту, які можуть виникнути напередодні та під час проведення "виборів" 11 листопада.

"Розгорнуто штаби територіальної оборони, до яких включаються оперативні групи зі складу військових комендатур та підрозділів "МВС" та "МГБ" для виявлення і затримання осіб, які можуть перешкоджати проведенню виборів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за рахунок бюджетних організацій і установ сформовано спеціальні агітаційні групи.

"Основним завданням зазначених груп, крім ведення проросійської пропаганди та переконання населення голосувати за обрання "правильних" кандидатів, є збір інформації про місцевих лідерів громадської думки і активістів", - повідомляють у відомстві.

Зазначається, що у разі виявлення негативного ставлення таких осіб до "органів влади "Л-ДНР", або випадків підбурення громадян до протестів, представники агітаційних груп зобов'язані негайно інформувати про це штаби територіальної оборони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook