ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський депутат оприлюднив сценарій Путіна для Донбасу

Всі ці" ДНР "та" ЛНР" йому "нафіг не здалися"
Depo.
10 травня 2015 15:56
ФОТО: depo.ua
Російський депутат оприлюднив сценарій Путіна для Донбасу
Російський депутат оприлюднив сценарій Путіна для Донбасу

Ілля Пономарьов - єдиний депутат Держдуми, який голосував проти анексії Криму, вважає, що сценарій президента Росії Володимира Путіна стосовно України полягає в тому, щоб за допомогою нестабільності на Донбасі спробувати змінити владу в Києві.

На його думку, так звані "республіки" бойовиків РФ не потрібні, передає "Апостроф".

"Я думаю, що Путін там (на Донбасі) нікуди йти не збирається. Всі ці" ДНР "та" ЛНР" йому нафіг не здалися. Йому потрібна Україна. Всі ці" республіки "- тільки привід для того, щоб впливати на ситуацію в Україні ", - упевнений політик.

За словами Пономарьова, "існує якась завдання-мінімум: розміняти "ЛНР "і" ДНР "на визнання з боку міжнародного співтовариства анексії Криму".
"Однак не дуже схоже, що це виходить. Тоді, з точки зору розрахунків, які є в Москві," проста "підтримка нестабільності на сході України, яка впливатиме на економічну і політичну ситуацію в усій країні, повинна рано чи пізно привести до зміни влади в Києві. Просто через економічні складнощі. Цей сценарій, я думаю, і буде розігруватися ", - пояснив російський депутат.

"Я думаю, що початкова мета полягала в тому, щоб відвернути увагу від Криму. Путін не є стратегом, він - тактик, тобто вирішує поточну задачу. Відповідно, є одна точка напруженості, так давайте тепер переведемо увагу громадськості на іншу. Ну а потім з цього вже якось будемо "вирулювати", - додав він.