ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський найманець перед смертю зрозумів, що є "гарматним м'ясом" Путіна (ФОТО)

Він був ліквідований у Широкиному
Depo.
22 червня 2015 15:56
ФОТО: depo.ua
Російський найманець перед смертю зрозумів, що є "гарматним м
Російський найманець перед смертю зрозумів, що є "гарматним м'ясом" Путіна (ФОТО)

Російський найманець з міста Братайськ 28-річний Артем Морозов повірив російській пропаганді і поїхав воювати на Донабас, але перед смертю тільки зрозумів, що є "гарматним м'ясом" для політиків.

Про це йдеться у матеріалі місцевої газети "Братайское время".

У статті зазначається, що Морозов був сиротою і казав, що йому немає чого робити у рідному місті. Його завербувала людина у погонах, пообіцявши за вбивство українців перераховувати гроші.

"Я дуже сподіваюся, що Ви, що запропонував хлопцеві долю патріота-ополченця, читаєте ці рядки. Я не знаю Вашого імені, та й, загалом-то, не хочу знати. І я не звинувачую Вас у смерті батайчаніна. Впевнена: у Вас на плечах погони, і Ви можете послатися на наказ згори і навіть - на геополітичні інтереси матінки-Росії.
Як розповів мені один з друзів Артема, Вам і обробляти його не потрібно було: почувши слова про те, що він може «захистити мирних жінок і дітей від карателів», Тема вже напевно був готовий до бою. І навіть «гонорар» за службу його вже, в принципі, не цікавив. Кожен місяць з часу відправки на Україні Морозову пообіцяли, що будуть перераховувати 24 тисячі рублів на банківську карту", - йдеться у матеріалі журналістки газети.

Вона зазначила, що "він навчився стріляти, він зміг вбивати і вбивав".

"За сім місяців своєї добровільної служби він зрозумів дві речі: що на небі є Бог і що війна на Донбасі не має ніякого сенсу. І ще: він і його товариші по службі - просто "гарматне м'ясо" для політиків. Як і мирні жителі. Коли це розуміння проникло в душу, він і зібрався додому. Додому, бо більше не відчував, що бере в руки зброю і вбиває ворога заради порятунку беззахисних братів по крові. І вже через три дні Артем повертався на батьківщину ... В труні", - йдеться у статті.

Російський найманець перед смертю зрозумів, що є