Російські військові на Донбасі звільняються зі служби

Встановлено факти непокори та збільшення чисельності особового складу на Донбасі, що розривають контракт з ЗС РФ та намагаються звільнитись зі служби

Про це повідомляє перс-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає Depo.Донбас.

Така ситуація, на думку розвідників, пов’язана з незадовільними умовами служби та, у першу чергу, з різким зниженням рівня грошового забезпечення контрактників з числа місцевого населення.

"Шестеро військовослужбовців взводу снайперів 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК відмовились убувати на збори. Після бесіди із заступником командира по роботі з особовим складом військовослужбовці написали рапорти на звільнення" - йдеться у повідомленні.

Крім того, українська розвідка повідомляє, що в одному з підрозділів 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК подали рапорти на звільнення 14 із 22 штатних механіків-водіїв БМП.

"З метою мотивації особового складу російських окупаційних військ на посади командирів рот та взводів з’єднань і частин 2 АК призначаються військовослужбовці рядового складу з присвоєнням їм офіцерських звань" - повідомляють у розвідці.

Як повідомлялось раніше, у Горлівці російські найманці напали на "народну міліцію", щоб відібрати автівку.

Нагадаємо, що Генштаб підрахував кількість бойовиків на Донбасі. На окупованій території Донбасу наразі перебуває близько 9 тис. російських військових, всього ж близько 44 тис. бойовиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас