ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Маріуполем загинули два кадрові російські офіцери

Через численні випадки невиконання наказів російським найманцям довелось викликати наглядачів з Генштабу Росії
Depo.
21 грудня 2015 13:29
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на ГУ розвідки МО України.

"У Безіменному Новоазовського району у результаті вибуху загинули два кадрові російські офіцери, які виконували обов’язки на посадах військових радників у 9 окремому мотострілецькому полку (Новоазовськ) 1 АК" - йдеться у повідомленні.

З метою проведення розслідування обставин інциденту, за даними розвідки, до розташування полку прибула комісія на чолі з командувачем 1 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ. у зв`язку із цим особовому складу було обмежено вихід за межі військової частини.

Крім того, українська розвідка встановила, що під час виконання диверсійно-розвідувальних завдань загинуло вісім бойовиків 3 окремої мотострілецької бригади1 АК з Горлівки.

"У зв’язку із зростанням кількості втрат серед особового складу у бригаді відзначаються чисельні випадки непокори командуванню. Зокрема, розвідувальні підрозділи з’єднання відмовляються вести диверсійно-розвідувальну діяльність в тилу сил АТО" - повідомляють у відомстві.

Зважаючи на це, до Горлівки прибула комісія 1 АК з метою перевірки стану справ у бригаді та проведення заходів “виховного впливу”.

І на додачу, стало відомо, що внаслідок чергового “дружнього” обстрілу одного з підрозділів 1 АК було поранено шестеро та загинуло четверо військовослужбовців, один з яких у званні майора.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтесь до груп Depo.Донбас у