ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російська газета порівняла "ЛНР" і "ДНР" з Сомалі і визнала сценарій Москви у війні на Донбасі

Це те, про що українські ЗМІ писали відпочатку
Depo.
23 червня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
Російська газета порівняла "ЛНР" і "ДНР" з Сомалі і визнала сценарій Москви у війні на Донбасі
Російська газета порівняла "ЛНР" і "ДНР" з Сомалі і визнала сценарій Москви у війні на Донбасі

Через рік після "референдумів" Сомалі нагадують "самопроголошені республіки" Донбасу -"ДНР" і "ЛНР".

Такими словами описала життя у окупованому Донбасі "Газета.ру".

Видання опублікувало великий матеріал про те, про що українські ЗМІ писали з самого початку разгоряння війни на Донбасі - на окупованих територіях коїться беззаконня, зникають люди, грабують гуманітарку, квітне катування і розборки між бойовиками, а мирні жителі тікають звідти світ за очі. 

"Зараз на Донбасі проживає приблизно 3 млн осіб, з яких більша частина - пенсіонери та соціально незахищені верстви населення. "Бігти куди завгодно, щоб влаштуватися ким завгодно" - приблизно так думає більшість представників місцевої інтелігенції та молоді", - констатує видання.

Російська газета прямо говорить про сценарій Москви у конфлікті на Донбасі і розчарування жителів, які надихнулися кримським прикладом і пішли на псевдореферендуми, сподіваючись на російські пенсії.

"Тепер же вони не розуміють цілей Москви, які називають перші особи країни і представниками "ЛДНР" у Мінську. Підвішений статус, приреченість, відчуття, що тебе використали для задоволення геополітичних амбіцій Великого Брата, провокують дедалі більшого глухе роздратування в низах", - пише газета.

"Глянцева картинка з російських госмедіа про барвистою перспективі життя в "антифашистських республіках" і незабаром розвалі "фашистської Україна" занадто далека від реальності, яку спостерігають рядові донбасівці, що мають можливість порівняти стан справ і там, і там", - підсумовує видання.

Більше новин про війну та події на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.