ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Разом з українськими бійцями на Донбасі несе службу незвичайний качур (ФОТО)

В одній з військових бригад під Докучаєвськом живе качур, який ходить з бійцями на шикування, ховається від обстрілів та воює з собаками
Depo.
25 травня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua

У 5-й роті 72-ї моторизованої бригади під Докучаєвськом Донецької області вже два роки живе качур, передає Depo.Донбас з посиланням на соцмережі.

"Він їздить з бійцями на броні, виходить на шикування, коли раптом його нема на шикуванні, то командир неодмінно запитує: "Де головний?" Качура звуть Золотий", - пише автор посту Юрій Лукан.

Разом з українськими бійцями на Донбасі несе службу незвичайний качур (ФОТО) - фото 1

Історія такого ймення невідома, бо давали її бійці попередніх мобілізацій. Вони купили двох качурів на суп. Одного таки з'їли. А другий під час обстрілів біг до бліндажів, тобто показував, що він не дурніший за людей. Його і вирішили не чіпати.

"Там купа собак, які відгризли йому хвоста. Але загалом він відбився і вони його не чіпають. Таки справжній боєць", - зазначається у повідомленні.

Раніше неодноразово розповідали про тварин у  зоні АТО. Зокрема, покинуті собаки знаходять собі нових володарів у вигляді українських бійців. Військові дають їм прихисток та їжу, а тварини - свою любов та відданість. І навіть нагороджують потомством.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас