ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донбаські "Ракли року": ТОП бздурів Царьова, Губарєва, Захарченка та Плотницького

Depo.Донбас відібрав тих, хто відзначився особливо безглуздими діями та абсурдними заявами або, як правильніше буде сказати, бздурами
Depo.
31 грудня 2015 09:00
ФОТО: depo.ua
Донбаські "Ракли року": ТОП бздурів Царьова, Губарєва, Захарченка та Плотницького
Донбаські "Ракли року": ТОП бздурів Царьова, Губарєва, Захарченка та Плотницького

Якщо казати про окупований Донбас та тамтешні персоналії, то почесне звання "Ракло-2015" можна давати кожному, лише глянувши на їх неспотворені інтелектом обличчя і, як наслідок, "інновації", якими вони "збагачують" віджату в України територію. Але багато честі перераховувати усіх, тим більше, що і серед когорти недоумкуватих є ті, хто перевершив своїх братів по розуму. 

Олег Царьов - цей "новорос"-невдаха, що нарік себе "президентом парламенту "Новоросії", вигнаний як з України, так і з окупованого Донбасу, "віджигав" на своїй сторінці у Фейсбуці майже кожного дня. Для його висловів ми навіть завели рубрику "Біла гарячка Царьова".

Перебуваючи в окупованому Криму, у Ялті, він одночасно хвилюється, що Росія виганятиме його через українське громадянство прямо в обійми СБУ, але продовжує нести нісенітниці щодо української та світової політики.

Спочатку йому примарилося, що США наступним президентом України бачать екс-"регіонала", а потім, що Америка визнала "ЛНР" і "ДНР", а згодом, ще більше, що Порошенко визнав "ЛНР" і "ДНР", а Росія годує "київську хунту".

Не виключено, що такі думки у запаленому мозку Царова виникли тому, що він у Криму "полює" на сатанинські гриби, а на дозвіллі ночами не спить і по 5 разів слухає божевільну пісню, згадуючи, як з Віктором Януковичем телефонував Богу, та про "літрбол з тілом".

До речі, з колишнім шефом Януковичем у нього теж не склалося. Почувши, що "ростовський утікач" намилився повернутися в українську політику, Царьов в'їдливо зазначив, що Януковича "чекають політруком в штрафроти захищати Горлівку". 

Врешті решт Фейсбук не витримав цього потоку безглуздої свідомості та заблокував "білу гарячку" Царьова. Тепер він розтікається бздурами в іншій соцмережі.

Друге місце серед раклів Донбасу за правом належить такому ж "новоросу-невдасі" "Діду морозу " та першому ватажку "ДНР" Павлу Губарєву. Щоправда, таким вже  невдахою його назвати не можна. По-перше, на відміну від Царьова, у Донецьк бойовики його ще пускають, не зважаючи на те, що влітку його арештовували та кидали на підвал. Навіть дружині Губарєва дозволяється "працювати" депутатом "ради "ДНР".

По-друге, він зробив бенефіс серед російських "ватників", нашкрябавши книгу "Факел Новоросії" про невідомі факти вторгнення Росії на Донбас, та влаштувавши турне містами Росії задля її презентації. Після цього на Росії повірили, що Губарєв змусив хвилюватися Обаму.

Образа на Росію - ключовий мотив мемуарів ГубарєваНа його думку, Росія мало давала грошей на розвиток проросійського сепаратизму в Україні, а те, що видавалося, нещадно розкрадалося. Губарєв ображений, що росіяни постійно зарозуміло ставилися до "молодших донбаських братів".

Тепер Губарєв, якому не дали ніяких керівних посад в "ДНР", прогнозує, що Донбас перетвориться на "Гондурас"готується скинути владу Захарченка, тому що той  оточив себе "овочами", та з жахом згадує, як вчився з українськими націоналістами у Сєвєродонецьку. Тим не менш, він приголомшив заявою, що готовий до політичної боротьби в українському парламенті, цитуємо: "якщо вже доля повертає "ДНР" у склад України".

Тим часом у Захарченка знайшли роботу для Губарєва: у резиденції Діда Мороза у Донецьку. Навіть там розуміють, що в цьому образі Павло виглядає гармонійніше.

Якщо вже мова зайшла про першого ватажка "ДНР", то згадаємо і Валєрку Болотова з "ЛНР", який наразі протирає штані у Комуністичній партії Росії в Москві.

Болотов, на відміну від балакливого немов під допінгом Губарєва зі скляними очима, ніколи не відрізнявся красномовністю. Ще з початку захоплення влади та його призначення російськими кураторами ватажком у 2014 році, свої промови він читав з папірця нудним та невиразним голосом. Ставши вигнанцем, Болотова слава Губарєва не спіткала. Судячи з зовнішнього вигляду, Валєрка зловживає оковитою та недієтичними харчами, він постарів і погладшав, але все ж згадує, як воював з "бандерівцями", та хизується розвагами на фуршеті з депутатом російської Держдуми Миколою Валуєвим. Болотов має акаунти і у Фейсбуці, і Вконтакті та канал на Ютубі, але нічого туди невикладає. І, як не дивно, не коментує вбивства ватажків бандформувань "ЛНР", які прокотилися цього року. І скаржиться на помічника, який збирав гроші для "Новоросії", а тепер не виходить на зв'язок. Як кажуть на Донбасі: лох - це доля.

Щодо ватажків ОРЛО і ОРДО Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького, то про них багато можна не згадувати. Тут і так все зрозуміло. Про що  казати, якщо вони обидва дозволили собі вводити санкції проти усього світу, Плотницький це навіть зробив аж на півтора місяці раніше, ніж Захарченко. Складається враження, що вони змагаються між собою, хто найбільше розіб'є лоба, виконуючи накази за методичкою Кремля.

Якщо Плотницький у маразмі подякував "мужньому народу Росії за війну в Сирії", то Захарченко під час інспекції ринку Донецька перевіряв точність ваг, зважуючи свій пістолет ТТ.  А потім наказав усім знизити ціни, мовляв, вчися, "хунта", як треба ставити на коліна ринкову економіку.

Тим часом вони не гребують загравати з українською стороною, оскільки Росія дала чітко зрозуміти, що годувати окупований Донбас наміру не має. Тож Захарченко похвалився "дипломатичним проривом" у відносинах з Україною, а Плотницький переплюнув брата по розуму, заявивши, що готовий до політичної битви за територію України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас