Рахунки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації заарештовано

Державна виконавча служба заарештувала рахунки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації через невиконання рішення суду

Як передає Depo.Донбас, про це у коментарі Громадському радіо розповів адвокат Ігор Чудовський.

Рахунки були заарештовані через невиконання рішення Донецького апеляційного адміністративного суду. 28 березня Донецький апеляційний адміністративний суд у Краматорську постановив задовільнити апеляційну скаргу на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2017 у справі ТОВ "Лукекоенерго".

Суд зобов'язав Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію повторно розглянути клопотання ТОВ "Лукекоенерго" від 17 серпня 2017 року з урахуванням приписів с.123 Земельного кодексу України. А також стягнув за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати за звернення до суду у розмірі 6 700 грн та витрати позивача на правову допомогу у розмірі 8 тис. грн.

"За два місяці ми так і не отримали кошти. Тому ми звернулися до виконавчої служби з заявою примусово стягнути кошти. Сьогодні представник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації спробував з нами провести переговори, щоб ми відкликали заяву. На що ми попросили гарантії, що рішення суду буде виконано. Гарантій нам не дали. Сьогодні рахунки були заарештовані", - прокоментував адвокат.

У Луганській ОВЦА повідомили, що поки не мають інформації стосовно арешту рахунків.

Нагадаємо, рік тому підприємство "Лукекоенерго" звернулося до Луганської ВЦА із заявою про виділення 30 га землі в Кремінському районі, де знаходиться колишня шахта Кремінна, для розміщення сонячних електростанцій. Раніше підприємство вже взяло в оренду 14 га землі.

"Нам незаконно відмовили у виділенні землі. Було записано кілька пунктів, яких не має в земельному кодексі, наприклад, щоб ми зробили генеральний план за свій рахунок. Ми подали в суд", - прокоментував технічний директор "Лукекоенерго" Володимир Жулинський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #арешт