UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Радник президента Єврокомісії назвав вирішальний для України пункт мінських угод

Встановлення контролю України над всією ділянкою українсько-російського кордону на Донбасі є ключовим пунктом мінських угод

Про це заявив спеціальний радник президента Єврокомісії щодо відносин з Україною, ексдепутат Європарламенту від Німеччини Елмар Брок, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Якщо є умова, що Україна поверне контроль над кордоном, то тоді це - вирішальний пункт. Тому що якщо це так, то росіяни не зможуть доставляти війська та озброєння, як вони роблять це досі", - сказав Брок.

Він зазначив, що ситуація з виконанням мінських угод за 5 минулих років не пішла, оскільки обидві сторони наполягають на першочерговому виконанні зобов'язань опонентами, що є неправильним.

"За останні п'ять років не відбулося жодних змін. Нам потрібно знайти рішення, яке передбачає покрокову стратегію: одна сторона робить цей крок, інша сторона - інший і так далі для того, щоб досягти прогресу. Якщо ніхто не хоче робити кроків, нічого не відбуватиметься взагалі", - сказав радник президента Єврокомісії щодо відносин з Україною.

При цьому Брок підкреслив важливість для уряду України контролю над кожною стадією виконання досягнутих угод.

Нагадаємо, Зеленський виступив в ООН і попросив світ допомогти прогнати Росію з Донбасу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook