ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путінський супертанк "Армата" вкрав німецькі ідеї 30-річної давнини

Німецькі журналісти вивчили особливості останнього російського танку Т-14 "Армата", зазначивши, що для його розробки використовувалися західні ідеї, що з'явилися ще 30 років тому
Depo.
28 травня 2015 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Донбас.depo.ua з посиланням на "Die Welt".

4 травня Росія вперше показала на військовому параді з нагоди Перемоги над гітлерівською Німеччиною свій новий танк Армата. Після аналізу фотографій західні експерти прийшли до єдиної думки: основна концепція російського танка не тільки ще 30 років тому розроблялася в західних країнах, але і частково випробовувалася у Німеччині.
"Те, що здається в "Арматі" новим, новим не є, все це вже було придумано і реалізовано в Німеччині ", - зазначено в матеріалі.

Розробники танку "Армата" скопіювали німецький танк "Леопард-2". Тим не менше, Росія внесла деякі удосконалення - приміщення для танкістів знаходиться глибше звичайного, що забезпечує підвищену безпеку.

Експерти переконані, що більшість розробок, які використовували російські вчені, були зроблені їх німецькими колегами. Проте, тоді у влади Німеччини "не вистачило грошей і волі, щоб втілити проект в життя".

Як приклад наводяться безпілотна вежа і компактне розміщення екіпажу всередині військової машини, що було придумано в Німеччині ще в 90-і роки.

Путінський супертанк "Армата" вкрав німецькі ідеї 30-річної давнини - фото 1

Нагадаємо, раніше у depo.ua повідомлялось, що недооцінка противника може дорого вартувати в нинішніх обставинах

Читайте також:

"Надто досконалий": Росіяни пояснили, чому розрекламований танк "Армата" заглох на параді