Путін скорочує управління Суркова у Кремлі, що вплине на вибори в "Л-ДНР", - ЗМІ

Кремлівське управління по співпраці з СНД скоротять до половини співробітників, в тому числі, можливо, кураторів окупованого Донбасу

Експерти говорять про втрату ефективності роботи в "ЛНР" і "ДНР", де в листопаді пройдуть вибори, передає Depo.Донбас з посиланням на "РБК".

Зазначається, що 2 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав указ про перетворення управління президента з соціально-економічного співробітництва з державами - учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією в управління по прикордонному співробітництву.

Згідно з указом, головою управління залишиться Олег Говорун, на складання нового штатного розкладу відведено місяць, а саме перетворення здійснено "з метою вдосконалення діяльності адміністрації президента".

При цьому управління підзвітне помічнику президента Росії Владиславу Суркову.

Всі співробітники управління, в якому працюють кілька десятків людей, були повідомлені про виведення за штат, а багатьом з них - близько половини - усно повідомили про необхідність шукати нову роботу. Цю інформацію підтвердили три джерела, знайомих з перестановками в адміністрації Путіна.

Покинути управління може і заступник Говоруна Максим Поляков, який курирує "ЛНР" і "ДНР".

"Після оголошення про реорганізацію начальство пояснило, що будуть істотні скорочення: з тими, хто точно йде, розмовляли особисто про пошук подальшої роботи, - розповіло одне з джерел. - Одна з причин - урізання фінансування. Крім того, ще в червні на робочих нарадах говорилося, що робота в колишньому форматі неефективна, і її формати будуть істотно переглядатися".

Реорганізація закінчиться 3 листопада. Один з близьких до Кремля співрозмовників уточнив, що масові скорочення значно ускладнять роботу кремлівських кураторів "ДНР" і "ЛНР".

"Таким чином вибори 11 листопада на (окупованому - ред.) Донбасі фактично відбудуться без участі співробітників управління, - зазначило одне з джерел. - Люди вже виведені за штат, половина сидять на валізах, і управління, по суті, не контролює ці вибори і політичні процеси в республіках. Виникає питання, хто тоді цим займається".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас