Пункт пропуску "Новотроїцьке" закриють на один день

У неділю, 17 березня, в КПВВ "Новотроїцьке" у зв’язку з реконструкцією не буде здійснюватися пропуск громадян через лінію розмежування

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"З метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування продовжуються роботи з реконструкції та розбудови контрольних пунктів в’їзду-виїзду на Донеччині. В КПВВ "Новотроїцьке" вже змонтовані нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю, завершено будівництво місць укриття і навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для виконання важливої частини процесу реконструкції, а саме встановлення вже змонтованих конструкцій, підключення їх до мереж електро- та водопостачання, планується проведення монтажних робіт підвищеної небезпеки із залученням важкої спецтехніки.

"З метою дотримання необхідних заходів безпеки як для персоналу, що проводить контрольні процедури в КПВВ, так і для громадян, котрі перетинають лінію розмежування, за рішенням командувача об’єднаних сил, у неділю, 17 березня, буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій в КПВВ "Новотроїцьке" на один день. Це мінімально необхідний час для проведення небезпечних електро- та монтажних робіт у місцях скупчення людей", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що проведення повного обсягу запланованих заходів із облаштування КПВВ "Новотроїцьке" дасть змогу створити більш комфортні умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну здатність.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook