ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Про що Томбінський розповів у Бахмуті

Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський взяв участь у Міжнародному економічному форуми в Бахмуті
Depo.
12 грудня 2015 00:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в сюжеті "Громадського ТБ Донбасу", передає Depo.Донбас.

Незважаючи на військовий конфлікт, за останні на два роки Україна стала більш привабливою для інвесторів. Однак, ризики залишаються високими і це основна проблема при залученні приватних інвестицій. Таку думку висловив Ян Томбінський, голова представництва ЄС в Україні.

"Угода про асоціацію з ЄС, угоду про зону вільної торгівлі. І це для нас, як для представників Європейського союзу, і наше завдання, щоб це теж запрацювало, тому що це інтерес для двох сторін ... щоб реформи призвели до системної трансформації України", - зазначив він.

Як підкреслив Ян Томбінський, міжнародні інвестори, які прийшли на Донбас ще до війни, не залишили регіон, а це означає - представники бізнесу вірять у майбутній розвиток Донбасу.

Голова Луганської ВЦА Георгій Тука висловив думку, що у ставленні до Донбасу треба застосувати термін не "відновлення", а "побудова принципово нового регіону", оскільки колишні соціально-економічна і політична моделі показали свою ущербність

Колега Георгія Туки, Павло Жебрівський розповів про роботу по скороченню корупційної складової, яку, за його словами, вже найближчим часом можна зменшити на 2/3.

"Ми дуже сподіваємося на допомогу Європейського Союзу і ПРООН якраз у формуванні СНАПів - центрів надання адміністративних послуг. Це електронні послуги, таким чином мінімізується контакт чиновника і простого громадянина, де лежить величезна сфера корупції", - сказав глава Дон ОВГА.