ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Призначать тих, кого потрібно призначити: Ходаковський про "чесні вибори "ДНР"

Підсумком псевдовиборів в так званій "ДНР" стане "призначення тих, кого потрібно призначити"
Depo.
16 вересня 2016 00:33
ФОТО: depo.ua

Про це опальний екс-секретар ради безпеки "ДНР", командир бандформування "Восток" Олександр Ходаковський сказав сьогодні в ході онлайн-конференції на одному з сайтів окупантів, пише Depo.Донбас.

"Сенс говорити про чесність виборів, якщо призначать об'єктивно того, кого потрібно призначити", - сказав Ходаковський, відповідаючи на питання про доцільність проведення "виборів" в фейкової "республіці".

У той же час він стверджує, що проведення даних "виборів" і "праймеріз" є "зобов'язаннями" "ДНР" згідно з Мінськими угодами.

"Ми є учасниками загальнополітичних процесів, які виходять за рамки нашої території. Організація виборів, праймеріз – це один з пунктів, тих домовленостей, які досягнуті в Мінську. Якщо ми підписалися під угодами, і те, що можливо до реалізації, ми повинні реалізовувати", - сказав він.

Мінські домовленості, перш за все, передбачають відновлення територіальної цілісності України шляхом надання тимчасово окупованим територіяя Донбасу статусу "районів з особливим порядком місцевого самоврядування". Що стосується місцевих виборів, то за Мінськими угодами вони повинні проводитися за українським законодавством.

Нагадаємо, Ходаковський розповів, що поранення, отримані бойовиками під час бойових дій проти Збройних сил України, в так званій "ДНР" кваліфікуються як побутові травми.

Ходаковський також каже, що "міністри "ДНР" відчувають себе тимчасовими правителями і "розливають горілку по гаражах".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас