ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"ПриватБанк" обмежив послуги клієнтам "політично нестабільних районів", - ЗМІ

"ПриватБанк" обмежив послугу "Оплата частинами" для ряду користувачів, зареєстрованих в зоні конфлікту на Донбасі

Depo.
13 червня 2018 23:49
ФОТО: depo.ua

Оператор колл-центру повідомив, що банк не повідомляє причин блокування послуги, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новости Донбасса".

Також невідомо, чи є обмеження тимчасовим. Представник банку уточнив, що рішення щодо заборони використання послуги приймається в індивідуальному порядку.

Про обмеження користування "Оплатою частинами" стало відомо від громадян, зареєстрованих в окупованих районах Донбасу. При цьому уточнюючи про те, чи торкнуться зміни жителів прифронтових територій, в банку повідомили, що послуга недоступна для осіб з "політично нестабільних районів". Які саме райони в "ПриватБанку" відносять до "політично нестабільною" оператори банку не повідомлено.

Відновити послугу оплати частинами можливо тільки при зміні місця прописки або в індивідуальному випадку, коли в банку переглянуть кредитний ліміт клієнта.

Журналіст "Новостей Донбасса", який є клієнтом банку, перевірив, чи доступна "Оплата частинами" для нього. У додатку банку йому прийшло повідомлення про те, що послуга більше недоступна.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook