ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Президент Польщі до польських біженців з Донбасу: доля кожного поляка мені близька

Президент Польщі Анджей Дуда у листі звернувся до евакуйованих із Донбасу поляків, де зазначив, що безпечне повернення поляків на батьківщину є історичним завданням країни
Depo.
5 січня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на Польське радіо.

Цього листа було зачитано головою кабінету Президента РП міністром Адамом Квятковським, який зустрівся з прибулими до Польщі особами польського походження, які проживають зараз в адаптаційних центрах в Рибаках і Ланьску у Вармінсько-Мазурському воєводстві.

"Я вітаю вас в нашому будинку, знаючи, що в Рибаках і Ланьску ви знайшли безпечний притулок перед обличчям війни і тих загроз, які вона несе з собою. Я хотів би підкреслити, що ви перебуваєте у себе вдома, я хотів би висловити радість від вашої присутності в Польщі", - йдеться в листі польського президента.

У ньому також наголошується, що польський уряд робить все, щоб поліпшити побутові умови і дати можливість працювати прибулим з Донбасу полякам.

У свою чергу, віце-міністр закордонних справ Польщі Ян Дзедзічек вручив дев'яносто першому евакуйованому карту поляка - документ, що підтверджує приналежність до польського народу, на підставі якого можна отримати дозвіл на постійне перебування на території Польщі.

У матеріалі тако повідомляють, що з листопада 2015 в Польщі перебуває група поляків з Маріуполя та Донбасу, що складається зі 180 людей. Цє друга група осіб польського походження, яких перевезли до Польщі із східної України.

Раніше повідомлялось, що влада польського міста Познань має намір ще до Різдва привезти до Польщі близько 40 чоловік, що проживають в Маріуполі на сході України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас