ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Представники "ЛНР" і "ДНР" перелякалися і вже не вважають Крим українським

Вони виправдалися за свої поправки
Depo.
10 червня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Терористичні "ЛНР" і "ДНР", які раніше визнали Крим українською територією, відкликають свої проекти поправок до Конституції України, в яких згадуються Крим і Севастополь.

Про це йдеться в спільній заяві представників "ДНР" і "ЛНР" в Контактної групи Дениса Пушіліна та Владислава Дейнего.

«ДНР і ЛНР безумовно вважають Крим частиною Росії. Більше того, наші Республіки теж в ідеалі хотіли б увійти до складу Російської Федерації », - підкреслили вони.

Але на їх думку статус ДНР і ЛНР повинен визначатися рамками Мінських угод. «Хочемо підкреслити, що ці угоди підтримуються нашим союзником - Росією. За цими угодами необхідно визначити статус Донбасу саме через поправки до Конституції України. А в українській конституції є статті про Крим », - нагадується в тексті.
Представники терористів виправдалися, що згадали у своїх поправках Крим виключно "в техніко-юридичному сенсі".

«Ніякої змістового навантаження ця згадка не несе. З тієї простої причини, що Крим не є і не може бути предметом Мінських переговорів», - вказали Пушілін і Дейнего.
Але через скандал вони прийняли рішення відкликати свої пропозиції, в яких згадується півострів Крим. «І щоб уникнути подальших спекуляцій на цю тему відкликаємо ті із запропонованих нами проектів поправок до конституції України, в яких згадуються Крим і Севастополь», - наголошується в тексті.