Представники Кремля дали зрозуміти, що Україна марно сподівається на обмін полоненими

Представники російської сторони в Мінську дали зрозуміти, що обміну полоненими знову не буде

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на допис віце-спікера Верховної ради та представника України в ТКГ Ірини Геращенко у соцмережі.

"Ми стоїмо на наступній позиції: передача засуджених росіян на українців-поліив‘язнів Кремля в РФ, негайне звільнення моряків без передумов, як військовополонених, звільнення українців з окупованих територій в обмін на сепаратистів", - повідомила вона.

За словами Геращенко, українська сторона знову надала свої пропозиції і сподівається на "більш активну позицію" з боку ОБСЄ .

"Від координаторів ОБСЄ хотілося б більш активної позиції і бути на стороні правди. Ми готові наприкінці січня - на початку лютого, в будь-яку визначену дату, передати РФ 25 їхніх громадян з українських тюрем в обмін на політв‘язнів Кремля, і в цей же день провести звільнення 19 українців з ОРДЛО, в обмін на близько 70 засуджених бойовиків", - повідомила Геращенко.

Однак при цьому вона зазначає, що представники російської сторони красномовно дали зрозуміти, що цього не буде.

"І цю нашу пропозицію маріонетки Кремля назвали "фейковою", хоч мова йшла про долі конкретних людей, в тому числі тих, яких начебто запитували ОРДЛО", - зазначає Геращенко.

Як повідомлялося раніше, Геращенко розповіла, про результати першого в цьому році засідання ТКГ в Мінську.

Зокрема, вона розповіла, як представники бойовиків у Мінську із задоволенням цитують українського депутата Сергія Власенка, а росіяни сплять і бачать зміну влади в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас