Правоохоронці нагрянули з обшуками у знеструмлений Лисичанський водоканал

Правоохоронці провели обшуки у Лисичанському водоканалі на Луганщині, який знеструмлений через 145 млн грн боргу перед "ЛЕО"

Правоохоронці нагрянули з обшуками у зне…

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат міськради Лисичанська Віталій Шведов, передає Depo. Донбас.

"У водоканалі силовики провели виїмку документів, сподіваюся, це проллє світло на питання, куди діваються гроші з Лісічанскводоканалу", - написав він.

За його словами, міська влада знову пообіцяла "ЛЕО" часткову оплату боргів і підготувала відповідний гарантійний лист на суму 1,5 млн гривень, який повинні відвезти у ЛЕО.

Разом з тим, за словами Шведова, питання підвезення води населенню не вирішене, і навіть не піднімалося.

"Знову листи, знову обіцянки, і знову розуміння, що ці обіцянки нічого не варті.", - написав він.

Шведов зазначив, що водоканал споживає електроенергії на 3-3,4 млн гривень на місяць, а оплата складає усього 260 тис. гривень.

Він також повідомив, що на 25 жовтня в резервному фонді міського бюджету було 325 тис. гривень і чекали поповнення ще на 370 тис. гривень.

"Якщо не помиляюся, то є сукупно 695 тис. гривень. Питання, за рахунок яких ресурсів буде проведена оплата боргів?.. Моя думка, єдиний шлях - провести і вивчення питання дохідної частини водоканалу і напрямку витрат, і скласти приблизний, узгоджений з "ЛЕО", графік оплати і погашення боргів", - написав Шведов.

Нагадаємо, 31 жовтня Луганське енергетичне об'єднання відключило електроенергію лисичанському водоканалу через багатомільйонні борги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook