Правильні позиції: У Зеленського обіцяють на КПВВ центри адмінпослуг і базари

Радник команди президента України Володимира Зеленського з політичних питань Микита Потураєв заявив, що контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії зіткнення на Донбасі "мають стати більш комфортними"

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Новини Донбасу", про це він заявив під час дискусії  "Нова політика на Донбасі".

"Ми створюємо правильні позиції - це не тільки військові бліндажі. Правильні позиції - це КПВВ з усім комплексом послуг. І не декларативне, а фактичне залучення людей з Криму і ОРДЛО до нас", - сказав Потураєв.

За його словами, облаштування КПВВ не є визнанням того, що Україна втратила території, а лише означає, що "це наші позиції".

"Наші війни - за наших людей, наших громадян. Наші позиції повинні виглядати так: центри надання адмінпослуг, пункти медичної допомоги, ринки, магазини та інше. Це обличчям до людей", - сказав Потураєв.

За його словами, останні п'ять років "Україна таку філософія сповідувала - ну ось постраждали тепер під окупацією".

"Інша повинна бути філософія: вони не з труднощами з нашого боку повинні стикатися, а з відкритим серцем і душею за допомогою і розумінням і залученням в українське життя", - заявив радник.

Нагадаємо, що у 2015 році на КПВВ "Майорськ" був відкритий гуманітарно-логістичний центр. Його ініціатором виступив тодішній глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. Центр проіснував 2,5 року. Його закриття домоглися через нелегальні схеми вивезення товарів дрібним оптом на окуповану територію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook