Посольство України у Франції відреагувало на відкриття "представництва "ДНР" у Марселі

Посольство України у Франції назвало відкриття в Марселі "представницького центру "ДНР" спробою узаконити тероризм

Depo.
25 вересня 2017 23:44
ФОТО: depo.ua

Як інформує Depo.Донбас, про це посол написав в Twitter.

"Інавгурація в Марселі так званого "Репрезентативного центру ДНР у Франції" - це жалюгідна спроба узаконити терористичну організацію руками проросійських маріонеток", - заявив посол України у Франції Олег Шамшур.

ВВС Україна повідомляє, що організатор цієї події, Жераль-Юбер Файяр, який називає себе "почесним консулом представництва", є президентом національного центру приватних підприємців департаменту Буш-дю-Рон. У червні 2017 Файяр відвідував Донецьк, де зустрічався з ватажками "ДНР".

"Представництво" в Марселі розташоване в одному з приміщень багатоповерхового офісного будинку. Проте юридична адреса зовсім в іншому місці - в приватному будинку в містечку Куду, де немає залізничної станції, а автобуси ходять кілька разів на день.

На "відкритті" було близько півсотні людей - разом із журналістами. "Подія" тривала близько години, вона почалася з виступу "про історію України". Хто профінансував "захід" - організатори не повідомили. Після "відкриття" планувався фуршет, проте його скасували, тому що "не було грошей".

Нагадаємо, суботу 24 червня підписана угода між владою "ДНР" і групою місцевих депутатів Марселя про відкриття у Франції "консульства" невизнаної республіки. А також наголошується, що така реєстрація жодним чином не означає, що Франція визнає цей суб'єкт.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас