Порошенко: Танкісти бойовиків відмовляються воювати після появи в ЗСУ Javelin

Президент Петро Порошенко заявив, що після появи в українській армії протитанкових ракетних комплексів третього покоління Javelin російські та підконтрольні Росії бойовики відмовляються виходити на лінію зіткнення

Про це він розповів під час наради щодо будівництва житла для військовослужбовців на Львівщині, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Укрінформу".

"Уже на сьогоднішній день це працює дуже ефективно. Сама можливість появи Javelin в українських підрозділах призводить до того, що танкісти російські або підконтрольних військ просто відмовляються виїжджати на лінію зіткнення", - сказав президент.

Водночас він запевнив, що українські військові використають Javelin лише у разі повномасштабного наступу з боку підконтрольних Росії бойовиків задля захисту.

Нагадаємо, 22 травня в Україні вперше відбулися пуски ракетних комплексів Javelin.

30 квітня у Держдепартаменті США підтвердили, що вже поставили в Україну протитанкові ракетні комплекси американського виробництва "Джавелін" (Javelin).

Також повідомлялося, що до кінця травня президент України Петро Порошенко особисто візьме участь у випробуваннях "джавелінів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас