ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко: Путін показав зацікавленість Росії в продовженні війни на Донбасі

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам заявив, що Росія прагне і далі продовжувати агресію на Донбасі

Depo.
13 липня 2018 23:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас.

"Хочу знову вам процитувати підсумковий документ Саміту і виступ Генерального секретаря НАТО. Тут написано, що ми ретельно обговорювали перспективи запровадження під керівництвом ООН миротворчих сил на Донбасі. Ми наголошуємо, що це підтримає і полегшить повну імплементацію Мінських домовленостей і відповідний мандат для того, щоб забезпечити всю територію всієї зони окупації, включно з українсько-російським кордоном. Це позиція країн НАТО", - сказав президент.

Він нагадав, що цю позицію висловив у 2015 році: "Тоді усі боялися підходити до неї. На сьогодні наша ефективна робота забезпечила, щоб нарешті Росію назвали країною-агресором, щоб позиція президента України щодо запровадження миротворчої місії була підтримана усіма членам НАТО".

"І, безумовно, дуже важко Путіну пояснити, чому він не дає можливості розгорнути миротворчу місію, підтверджуючи тим самим факт зацікавленості Росії в продовженні агресії, окупації захопленої української території", - підсумував Порошенко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook